Taxi Praha - podmínky pro použití taxislužby ( moje-taxi.cz )

Dále uvedené všeobecné podmínky výslovně stanovují závazná pravidla, za kterých bude taxislužba poskytována. Jsou zde stanoveny obecná práva a povinnosti našich zákazníků i řidičů taxi při využívání taxislužby a přepravy osob zprostředkované přes webový portál moje-taxi.cz

Taxi služba Praha - poskytnutí údajů a realizace objednávky taxi

Taxi služby Praha si jednoduše objednáte zavoláním na naše známé a dobře zapamatovatelné tel. číslo 608 024 709 ( síť Vodafone ), kde s Vámi náš operátor dohodne veškeré podrobnosti týkající se Vaší objednávky taxi.

Příjem objednávky taxi

Pro bezproblémové zrealizování Vaší objednávky taxi sdělte operátorovi předem následující údaje:
jméno a příjmení
je důležité pro identifikaci Vaší osoby, aby Vám přistavený taxík neodjel s jiným zákazníkem.
adresa pro přistavení taxi
pro rychlé přistavení taxíku na správnou adresu Vás prosíme o uvádění co nejkonkrétnějších údajů - přesný název ulice a číslo popisné na domě ( to je to modré číslo ) kam potřebujete taxi přistavit.
V okamžiku kdy jste operátorovi již poskytli požadované údaje a operátor přijal Vaši objednávku ke zpracování, budete operátorem obratem informováni zpět o předpokládané době přistavení Vašeho taxi včetně typu a barvy vozu na Vámi zadanou adresu. V případě, že operátor v okamžiku objednávky podle Vaší adresy nemá k dispozici v daném sektoru volný vhodný vůz podle Vašich požadavků, budete operátorem obratem informováni zpět o dalších možnostech pro realizování Vaší objednávky.

Storno zakázky taxi před přistavením taxi

Do okamžiku než je taxi přistaveno na Vámi požadovanou adresu, lze objednávku taxi bez sankce stornovat. V případě opakovaného bezdůvodného stornování objednávek taxi však další Vaše objednávky nebudou již akceptovány a služba Vám nebude poskytnuta.

Přistavení taxi na požadované adrese

V okamžiku kdy je Vaše taxi přistaveno na zadané adrese informujeme Vás prostřednictvím zpětného volání operátora nebo řidiče taxi o přistavení Vašeho taxi. Garantovaná doba pro čekání taxi na zákazníka od přistavení je 10 minut, z toho prvních 5 minut od přistavení na Vás naše taxi počká zdarma. Po 5-ti minutách čekání od přistavení taxi je však již účtováno čekání dle příslušné sazby.

Storno zakázky taxi po přistavení taxi

V případě, že do 10 minut od ohlášeného přistavení taxi na zadanou adresu Vámi nebude taxi obsazeno a současně si ani s operátorem nebo s řidičem na místě nedohodnete potřebnou delší dobu pro čekání, je přistavení vozidla automaticky považováno za marné a Vaše taxi může být podle potřeb operátora bez náhrady uvolněno pro dalšího zákazníka. V případě opakovaného bezdůvodného stornování objednávek taxi však další Vaše objednávky nebudou již akceptovány a služba Vám nebude poskytnuta.

Taxi služba Praha - speciální přání při objednávce taxi

Předobjednávka taxi na konkrétní čas

Pokud potřebujete taxi přistavit na konkrétní čas ( např. již večer si předobjednáte taxi na letiště které potřebujete až ráno ). V závislosti na aktuálním počtu volných aut nebo podle požadované adresy pro přistavení taxi může být požadavek na předobjednávku taxi akceptován min. 1h předem. Obecně je taxík přistaven dle aktuální doby dojezdu pro nejbližší volné taxi v okamžiku Vaší objednávky.
( službu je nutné objednávat samostatně a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Platba za taxi kreditní kartou


S ohledem na mizivý zájem o tuto službu jsou nyní platebním terminálem vybavena již jen některá taxi.
( službu je nutné objednávat samostatně a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Převoz zvířat v taxi

Pokud potřebujete v taxi převézt také Vaše zvířátko je při splnění předem stanovených podmínek možnost i převozu zvířat v taxi, tuto službu však poskytují jen některá taxi.
( službu je nutné objednávat samostatně a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Převoz více zavazadel v taxi

Všechna taxi mají vždy dostatek prostoru pro pasažéry i běžná zavazadla, není tedy třeba si předem objednávat prostornější taxi. Pokud však jednorázově potřebujete odvézt i větší množství zavazadel ( např. při cestě s taxi na letiště nebo na nádraží apod. ) jsou k dispozici též prostornější kombi taxi.
( službu je nutné objednávat samostatně a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Objemná zavazadla v taxi

Pokud potřebujete v taxi převézt různá atypická zavazadla, která se nevejdou do běžného taxi ( např. lyže, kufry .loďáky., velká klec se zvířetem, apod. ) jsou k dispozici též prostornější kombi taxi v provedení až pro 6 osob.
( službu je nutné objednávat samostatně a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Taxi Praha a okolí

Dobrý večer, děkujeme že využíváte našich služeb.

taxi praha

Připomínáme zábavné video kdy drsný taxikář Jan Kraus napálil ve svém taxi pasažéra kterým byl známý moderátor Leoš Mareš
napálený Leoš Mareš v taxíku


 

| © 2010 - 2022 Taxi Praha | infolinka: +420608024709 | Autoelektrika Mělník | sitemap |

Taxi Praha