Taxi Praha - neplaťte víc než je nutné a jezděte 1. třídou...

Moje Taxi Praha garantuje

příjemné a vstřícné vystupování všech řidičů taxi. Rychlé, bezpečné a levné cestování s taxi v regionu Praha a okolí nebo celé ČR a EU. U nás totiž nezáleží na tom, zda potřebujete odvézt jen občas, nebo využíváte taxi po Praze každý den, pro nás jste všichni stejně důležití a stejný komfort přepravy máme připraven pro všechny naše zákazníky.

Všechny jízdy jsou realizovány výhradně prostřednictvím samostatných koncesionářů, kteří taxislužbu provozují legálně pod svým jménem a na své ičo. Dispečink zprostředkovává zakázky pouze řidičům kteří bezvýhradně splňují veškeré zákonné požadavky a mají řádné povolení magistrátu legálně poskytovat přepravní služby na celém území hl. m. Praha s řádně pojištěnými a udržovanými taxíky.

MY nemáme žádný důvod blokovat uživatelské účty magistrátním ani ministerským úředníkům pro provádění kontrol, protože MY nejsme žádní aplikační podvodníci a nemusíme před nikým maskovat žádné svoje nelegální činnosti a žádné kontroly se proto nebojíme!!!

Cestovat s námi je bezpečné, protože u nás nehrozí, že Vás poveze nějaké ožralé nebo zfetované hovado v lepším případě jen se zákazem činnosti taxikáře z důvodu okrádání nebo dokonce se zákazem řízení z důvodu porušování dopravních předpisů, nehod apod.!!!

V případě pochybností nebo jakýchkoliv nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat,
naše tel. číslo je 608 024 709 ( síť Vodafone ).

Všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům tímto děkujeme za projevenou důvěru.

Moje Taxi cz

Taxi Praha a okolí

Dobré ráno, děkujeme že využíváte našich služeb.

taxi praha

Připomínáme zábavné video kdy drsný taxikář Jan Kraus napálil ve svém taxi pasažéra kterým byl známý moderátor Leoš Mareš
napálený Leoš Mareš v taxíku


 

| © 2010 - 2023 Taxi Praha | infolinka: +420608024709 | Autoelektrika | sitemap |

Taxi Praha