Zajímavé adresy:
město Mělník
autokemp Mělník
muzeum Mělník
zámek Mělník
Mělnické vinobraní


Taxi Mělník - všeobecné podmínky pro použití taxi Mělník a okolí

Dále uvedené všeobecné podmínky výslovně stanovují závazná pravidla, za kterých bude taxislužba poskytována. Jsou zde stanoveny obecná práva a povinnosti našich zákazníků i řidičů taxi při využívání taxislužby a přepravy osob pro taxi Mělník a okolí.

Taxi Mělník - poskytnutí údajů a realizace objednávky pro taxi Mělník

Taxislužbu Mělník si jednoduše objednáte zavoláním na naše tel. číslo 601 307 307 kde s Vámi dohodneme veškeré podrobnosti týkající se Vaší objednávky taxi.

Příjem objednávky taxi Mělník

Pro bezproblémové zrealizování Vaší objednávky taxi potřebujeme předem znát minimálně následující údaje:
jméno a příjmení
je důležité pro identifikaci Vaší osoby, aby Vám přistavený taxík neodjel s jiným zákazníkem.
adresa pro přistavení taxi
pro rychlé přistavení taxíku na správnou adresu Vás prosíme o uvádění co nejkonkrétnějších údajů - pokud možno přesný název ulice a číslo popisné na domě ( to červené číslo ) kam potřebujete taxi přistavit.
Jakmile máme požadované údaje a přijmeme Vaši objednávku ke zpracování, budeme Vás informovat o orientační době přistavení taxi na Vámi požadovanou adresu. V případě, že v okamžiku objednávky podle Vaší adresy nebude v dojezdu k dispozici žádné volné taxi podle Vašich požadavků, budete informováni o dalších možnostech pro realizování Vaší objednávky.

Taxi Mělník - storno zakázky před přistavením taxi

Do okamžiku než je taxi přistaveno na Vámi požadovanou adresu, lze objednávku taxi bez sankce stornovat. V případě opakovaného bezdůvodného stornování objednávek taxi však další Vaše objednávky již nebudou akceptovány a služba Vám již nebude poskytnuta.

Taxi Mělník - přistavení taxi na požadované adrese

V okamžiku kdy bude Vaše taxi již přistaveno na zadané adrese informujeme Vás také zdarma prostřednictvím zpětného volání od řidiče o přistavení Vašeho taxi. Garantovaná doba pro čekání taxi na zákazníka od přistavení je max. 10 minut, z toho prvních 5 minut od přistavení na Vás naše taxi počká zdarma. Po 5-ti minutách čekání od přistavení taxi je však již účtováno čekání dle příslušné sazby.

Taxi Mělník - storno zakázky po přistavení taxi

V případě, že do 10 minut od ohlášeného přistavení taxi na zadanou adresu Vámi nebude taxi obsazeno a současně si ani s operátorem nebo s řidičem na místě nedohodnete potřebnou delší dobu pro čekání, je přistavení vozidla automaticky považováno za marné a Vaše taxi bude podle potřeb operátora bez náhrady uvolněno pro dalšího zákazníka. V případě opakovaného bezdůvodného stornování objednávek taxi však další Vaše objednávky nebudou již akceptovány a služba Vám nebude poskytnuta.

Taxi Mělník - speciální přání při objednávce taxi

Předobjednávka taxi na konkrétní čas

Pokud např. potřebujete taxi přistavit na konkrétní čas ( např. již večer si předobjednáte taxi na letiště které potřebujete až ráno ). V závislosti na aktuálním počtu volných aut nebo podle požadované adresy pro přistavení taxi může být požadavek na předobjednávku taxi akceptován min. 2h předem. Obecně je jinak vždy taxík přistaven dle aktuální doby dojezdu pro nejbližší volné taxi v okamžiku Vaší objednávky.
( službu je nutné zadat v objednávce a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Platba za taxi kreditní kartou

Služba je dostupná, platebním terminálem jsou vybavena všechna naše vozidla taxi.
( službu je nutné zadat v objednávce a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Převoz zvířat v taxi

Pokud potřebujete v taxi převézt také Vaše zvířátko je při splnění předem stanovených podmínek možnost i převozu zvířat v taxi, tuto službu však poskytují jen některá taxi.
( službu je nutné zadat v objednávce a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Převoz více zavazadel v taxi

Všechna taxi mají vždy dostatek prostoru pro pasažéry i běžná zavazadla, není tedy třeba si předem objednávat prostornější taxi. Pokud však jednorázově potřebujete odvézt i větší než běžné množství zavazadel ( např. při cestě s taxi na letiště nebo na nádraží apod. ) jsou k dispozici též prostornější kombi taxi.
( službu je nutné zadat v objednávce a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Objemná zavazadla v taxi

Pokud potřebujete v taxi převézt různá atypická zavazadla, která se nevejdou do běžného taxi ( např. lyže, kufry .loďáky., velká klec se zvířetem, pračka, lednička apod. ) jsou k dispozici též prostornější kombi taxi v provedení až pro 6 osob.
( službu je nutné zadat v objednávce a podrobnosti si dohodnete s operátorem při objednávání taxi )

Taxi Mělník a okolí

Dobré ráno, děkujeme že využíváte našich služeb.

objednat taxi Mělník
 

| © 2010 - 2023 Taxi Mělník | infolinka: +420601307307 | Autoelektrika Mělník | sitemap |

Taxi Praha