taxi mělník

Zajímavé adresy:
město Mělník
autokemp Mělník
muzeum Mělník
zámek Mělník
Mělnické vinobraní


Taxi Mělník - Vaše nejlepší taxi pro Mělník a okolí

TAXI MĚLNÍK nabízí komfortní přepravu v prostorných a klimatizovaných taxi s kapacitou až pro 6 osob vybavených free wifi. Nabízíme rychlé přistavení pro taxi Mělník a blízké okolí zdarma a prvních 5 min. čekání také zdarma. Taxislužba Mělník díky dostatku prostoru zajistí i pohodlnou přepravu Vašich zavazadel nebo zvířat a naše levné Taxi Mělník pro Vás přijede a odveze Vás kamkoliv budete potřebovat.

Taxi Mělník - obsluhované obce pro taxi Mělník a okolí

Taxi Mělník a okolí - níže uvedený seznam zahrnuje části města Mělník a obce v okolí, které taxi Mělník obsluhuje nejčastěji. Seznam obsluhovaných částí města a okolních obcí pro taxi Mělník je řazený podle četnosti jízd s našimi zákazníky:
Chloumek, Mlazice, Rousovice, Cítov, Pšovka, Liběchov, Blata, Lužec, Želízy, Tišice, Obříství, Všetaty, Kokořín, atd.

Taxi Mělník a okolí - jak si objednat taxi

Taxi Mělník a okolí objednávejte na našem tel. čísle 601 307 307 ( síť O2 ).

Pro bezproblémové realizování Vaší objednávky taxi je nutné nám předem sdělit následující údaje:
Vaše jméno a příjmení
je nutné pro identifikaci Vaší osoby, aby Vám objednaný taxík neodjel s jiným zákazníkem
adresa pro přistavení taxi
pro co nejrychlejší přistavení taxi v Mělníku uvádějte pokud možno přesnou ulici a číslo popisné na domě ( to je to červené číslo ) kam potřebujete taxi přistavit
konkrétní čas pro přistavení taxi
pokud potřebujete taxi na Mělníku v konkrétní čas, tak v závislosti na aktuálním počtu volných aut nebo podle adresy pro přistavení je předobjednávka taxi nutná alespoň 2h předem, jinak je taxík přistaven dle aktuální doby dojezdu, podrobnosti si dohodnete při objednávání služby

Taxi Mělník a okolí - co se děje po přijetí objednávky taxi

Během přijímání Vaší objednávky taxi Vás budeme předem informovat o orientační době přistavení Vašeho taxi. V okamžiku kdy je Vaše objednávka zadána, pošleme Vám zdarma sms zprávu s informací o předpokládané době dojezdu Vašeho taxi včetně typu a spz taxi na Vámi zadanou adresu. Do okamžiku než bude objednaný taxík přistaven, lze bez jakékoliv sankce objednávku zrušit.

Taxi Mělník a okolí - co se děje po přistavení taxi

V okamžiku kdy je taxi přistaveno na zadané adrese informuje Vás řidič zavoláním o přistavení Vašeho taxi a prvních 5 minut od přistavení na Vás taxi počká zdarma. Po 5-ti minutách od přistavení vozu je však již účtováno čekání dle příslušné sazby. Garantovaná doba pro čekání na zákazníka od přistavení taxi je však max. 10 minut.

Taxi Mělník a okolí - storno zakázky

V případě, že do 10 minut od přistavení na zadanou adresu Vámi nebude taxi obsazeno a ani si s operátorem předem nebo s řidičem na místě nedohodnete potřebnou delší dobu pro čekání, je přistavení vozidla automaticky považováno za marné a Vaše taxi bude bez náhrady uvolněno pro dalšího zákazníka.

Volejte Taxi Mělník a okolí

telefon taxi mělník 601 307 307


Akce Mělník a okolí

So 30.1.2016
Ples SDH Strážnice
Vysoká u Mělníka
začátek ve 20:00

So 30.1.2016
Ples SDH Čečelice
sokolovna Čečelice
začátek ve 20:00
......................................... 

analytics | sitemap | © 2010 - 2016 taxi praha | analytics analytics | infolinka: +420608024709 | Přidat |